איחור במסירת דירה | ארז אסרף - משרד עורכי דין

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

איחור במסירת דירה

זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע לאיחור של מסירת דירה? הגעתם למקום הנכון!

נושא איחור במסירת דירה מצויין בחוק המכר בישראל וישנים תיקים משפטיים רבים הנוגעים לנושא. למעשה, ישנם תקדימים משפטיים רבים בישראל במקרים של איחורים של מסירות דירה ועל כן ניתן לבחון את המקרה שלכם בצורה מדוייקת מאוד ולהשוות אותו למקרים משפטיים קודמים. ליווי משפטי של עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום המקרקעין, יכול לסייע לכם למקסם את התביעה שלכם ולדרוש את הפיצוי המגיע לכם עקב האיחור במסירה של הדירה.

ליווי משפטי לאיחורים במסירת דירה

הדרישה לפיצויים היא בהחלט רלוונטית כאשר ישנו איחור במסירה של דירה אך חשוב להכיר את חוק המכר על מנת להבין מתי יש היתכנות להגשת תביעה כנגד מוכר הדירה. במידה ורכשתם דירה על הנייר מקבלן בנייה, תוכלו להתייעץ עם עורך דין לטיפול באיחור מסירת דירה ולהבין האם במקרה שלכם תוכלו לדרוש פיצויים על איחור במסירה של הדירה. אם האיחור עבר את 60 הימים מעבר ליום המסירה הרשום בחוזה, קבלן הבנייה שלכם מחוייב לשלם לכם פיצויים. כאשר אתם פונים לעורך דין לטיפול באיחור מסירת דירה, תוכלו להראות לו את חוזה המכר שלכם על מנת שיבצע בדיקה של הסעיפים הרלוונטים למקרה של איחור במסירה של הדירה, כנ"ל לגבי איחור במסירה של דירות יד שנייה.

ניסוח כתב תביעה בנוגע לאיחורים במסירת דירה

על מנת שתוכלו להגיש בקשה לפיצויים במקרים של איחור במסירה של דירה לאחר קנייה, תדרשו להגיש כתב תביעה בבית המשפט. מומלץ לכם לבצע את ההגשה עם משרד עורכי דין לטיפול במסירת דירה, המביא איתו ניסיון וידע בתחום. משרד עורכי דין לטיפול במסירת דירה ינסח עבורכם את כתב התביעה ויגיש אותו, כאשר הוא מנוסח בצורה מושלמת, לבית המשפט כולל כל המסמכים והראיות הנדרשות לתביעה שלכם.

קביעת פגישה עם עו"ד בתחום איחור במסירת דירה

מעוניינים לקבוע פגישה עם עורך דין מומחה בתחום איחור במסירת דירה? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין ארז אסרף, הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המקרקעין. עורכי הדין של המשרד מלווים מאות לקוחות בכל שנה בנושא תביעות לפיצויים, מול קבלנים ומול בעלי נכסים ומעניקים להם את הליווי המשפטי הטוב ביותר בבית המשפט.