נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

דף הבית >> תחומי התמחויות >> ייצוג בבתי משפט

ייצוג בבתי משפט

קבלת החלטות תוך כדי זמן מוגבל ולחץ מצד בית המשפט במהלך ניהול ההליך המשפטי, אינם עניין של מה בכך ודורשים יכולת ניתוח מהירה של המצב והאפשריות העומדות בפנינו. 
 


למי כדאי לפנות?

עו"ד ארז אסרף בעל משרד עורכי דין אזרחי מסחרי מנוסה ובעל מוניטין מצוין בתחום החוזים לרבות עריכת חוזים והסכמים בכל התחומים, ניהול משא ומתן לחתימת החוזה, ליטיגציה וניהול סכסוכים חוזיים בבתי המשפט, הליכי גישור, בוררות ועוד. 


עו"ד ארז אסרף וצוות עורכי הדין המיומן והמקצועי, מטפלים בצורה מוצלחת במגוון תיקים מורכבים ומעניקים ללקוחותיהם שירות אישי ומסור.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או סוגיה משפטית.

 
בטרם נתחיל בהליך המשפטי שבייצוג לקוחותינו נלמד את כל החומרים שבתיק באופן ייסודי, נאתר פסיקה והוראות חוק התומכות בעמדתנו ונצא לדרך מצוידים בכלים המשפטיים העומדים לרשותנו לצורך השגת ניצחון ללקוח.
ניהול הליכים בבתי משפט, בבוררויות ובהליכי גישור דורש מיומנות מיוחדת, לרבות הכרת סדרי הדין וניהול מהלכים אשר עשויים להביא ליתרון מכריע ללקוח במשך ההליך כבר מתחילתו. הכרת  המטרייה המשפטית, ההליך המשפטי, הניסיון שמגיע במהלך השנים והחתירה ללמידה מתמדת הם אלו שנותנים בידנו את היכולת להגיע להישגים. 
 
תביעות קבלן נגד לקוח  
   
תביעות קבלן נגד מזמין, תביעות קבלן משנה נגד הקבלן הראשי - ניתן לפעול כדי לקבל את הכסף עבור ביצוע העבודה. כל המידע, לפניכם    
קרא עוד...  
   
תביעות חוזיות  
   
צדדים מביעים התחייבויות שונות האחד כלפי האחר במסגרת חוזה. ישנם סוגי חוזים רבים, אשר במסגרתם הצדדים מביעים את רצונותיהם ומסדירים את מערכת היחסים ביניהם, כך למשל: חוזה שכירות    
קרא עוד...  
   
תביעה לפינוי מושכר  
   
מהם מאפייני ההליך המזורז לפינוי מושכר? האם ניתן לעשות 'דין עצמי'? על כל אלו ועוד, במאמר שלפניכם אם השכרתם את דירתכם, והשוכר לא משלם שכר דירה, גורם נזק או מסרב להתפנות, אתם יכולים להגיש לבית המשפט    
קרא עוד...  
   
תביעה לפירוק שיתוף במקרקעין  
   
מתי ניתן לפרק שיתוף במקרקעין? אילו מגבלות אם בכלל חלות על פירוק השיתוף? על כל אלו ועוד במאמר שלפניכם    
קרא עוד...  
   
ליקויי בנייה  
   
חוק המכר (דירות), תשל"ג-1973 (להלן: "החוק") מסדיר את אחריותם של קבלנים ויזמים כלפי הקונים, אשר השקיעו את מיטב כספם ברכישת דירה חדשה.    
קרא עוד...  
   
סכסוכי ירושה  
   
כדי שאפשר יהיה לחלק עזבון של אדם שנפטר, יש צורך לקבל צו ירושה או צו קיום צוואה.    
קרא עוד...  
   
איחור במסירת דירה חדשה מקבלן  
   
בעת רכישת דירה מקבלן, אחד הנתונים החשובים ביותר עבור הקונה הוא מועד קבלת הדירה. הסיבה לכך היא כל עיכוב בעניין זה משמעו הוצאות כספיות נוספות לרוכש. בשל חשיבותו של נושא זה, חוק המכר    
קרא עוד...