עורך דין טיפול באיחור מסירת דירה | משרד עו"ד ארז אסרף

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

עורך דין טיפול באיחור מסירת דירה

קניתם דירה והיא לא הועברה לידיים שלכם? כדאי שתפנו לייעוץ משפטי!

חוק המכר בישראל מתייחס לנושא איחור מסירה של דירה לקונה הדירה כאשר ישנם הבדלים בין דירה חדשה מקבלן לדירה יד שנייה. באמצעות ליווי משפטי של עורך דין טיפול באיחור מסירת דירה, תוכלו לקבל את המידע הרלוונטי למקרה שלכם ולהבין האם יש היתכנות להגשת תביעה כנגד מוכר הדירה. איחור במסירה של דירה, בין אם היא דירה יד ראשונה מקבלן ובין אם היא דירה יד שנייה, יכול לפגוע כלכלית בצורה משמעותית בקונה הדירה ולכן חוק המכר בישראל מתייחס למקרים הללו בצורה מפורשת.

פיצויים במקרים של איחורים במסירת דירות יד שנייה

איחור במסירת דירה יד שנייה אינו מהווה עילא מיידית לפיצויים. ישנו הבדל בין איחור במסירה של דירה מקבלן לעומת דירה קיימת. בתי המשפט מתייחסים לכל מקרה לגופו כאשר הקונים, במקרה של איחור במסירת דירה יד שנייה, רשאים לתבוע דמי פיצויים על פי הפגיעה הכלכלית שלהם עקב האיחור במסירה או לנצל את סעיף הפיצוי המופיע בחוזה שלהם. במידה והם מחליטים לתבוע – לא ניתן לתבוע את 2 הפיצויים במקביל. יש לבחור בין הפיצוי הקבוע בסעיף הנמצא בחוזה המכר, או את הפיצוי על פי הפגיעה הכלכלית שנגרמה עקב האיחור. את התביעה מומלץ להגיש עם משרד עורכי דין מקצועי לענייני מקרקעין שיכול גם לאמוד את הנזק הכלכלי שלכם מבחינה מספרית עקב האיחור במסירה.

ליווי משפטי במקרים של איחור במסירת הדירה

ליווי משפטי של משרד עורכי דין איחור במסירת דירה יד שנייה הוא כל מה שאתם צריכים על מנת לדרוש את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק המכר בישראל. בנוסף לכך, בתי המשפט בישראל מתייחסים למקרים של איחור במסירה על פי כל מקרה לגופו ולכן חשוב שיהיה לכם ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין לענייני מקרקעין שידרוש את הפיצוי המתאים למקרה שלכם. משרד עורכי דין איחור במסירת דירה יד שנייה, יסייע לכם לנסח את כתב התביעה ולייצג אתכם בבית המשפט בדיונים הבאים. מסירת דירה בזמן היא נושא חשוב ביותר מבחינה כלכלית עבור רוכשי דירה ולכן בתי המשפט בישראל ברוב המקרים קובעים לטובת הקונים. אם אתם צריכים ליווי משפטי במקרים של איחורים במסירת דירה, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין ארז אסרף.

פנייה לעורך דין טיפול באיחור מסירת דירה

משרד עורכי דין ארז אסרף פועל כבר למעלה מ-11 שנים ברציפות בתחום המקרקעין ויכול לספק לכם עורך דין טיפול באיחור מסירת דירה מהטובים בארץ. השירות של המשרד כולל איסוף כל החומרים הנדרשים לתביעה והכנת כתב תביעה תקין ומותאם לכל הכללים המשפטיים. בנוסף לכך, משרד עורכי דין ארז אסרף יעניק לכם ייצוג משפטי מקצועי לכל הדיונים בבית המשפט.