אודות | ארז אסרף - משרד עורכי דין

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
חייגו אלינו 0722-57-5076
או מלאו את הטופס הבא:

פרופיל המשרד


אנו רואים חשיבות עליונה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, הטיית אוזן קשבת לצרכיו, לאופיו ולאישיותו. במשך השנים לקוחות מזדמנים הפכו להיות לקוחות קבועים ואנו התאמנו את עצמנו לצורכיהם, לרבות מתן שירותים משפטיים לחברות שבבעלותיהם, ייעוץ שוטף ויעיל לכל בעיה וסוגיה משפטית שצצה מעת לעת. אנו מאמינים בעובדה שהפרסום הטוב ביותר הוא לקוח מרוצה.
 
המשרד הוקם ע"י עורך הדין ארז אסרף בשנת 2011 ועוסק מאז ועד היום בתחום האזרחי מסחרי עם התמחות בייצוג בבתי משפט, עריכת הסכמי מכר במקרקעין וליווי שוטף לעסקים וחברות.

עו"ד ארז אסרף הינו בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ממכללת שערי משפט וכן בוגר תואר שני מאוניברסיטת תל אביב עם התמחות מסחרית.

במהלך השנים צבר המשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים, לרבות בהליכי גישור ובוררות בנושאים אזרחיים ומסחריים מגוונים, התמחות בסכסוכים מסחריים אשר עיקרם נובעים מיחסים חוזיים וכן בעסקאות מכר מקרקעין.

משרדנו דוגל בכך שבטרם נקבל תיק לטיפולנו, נבחן אותו מכל זווית אפשרית ורק לאחר שניווכח כי נוכל לסייע ללקוח להשיג את מבוקשו וכי ניתן מבחינה משפטית ללוות אותו לניצחון בתיק, רק אז ניקח על עצמנו את הטיפול בתיק וננהל אותו כאילו היה שלנו.

משרדנו מלווה לקוחות בעסקאות מכר מקרקעין על גווניה השונים, תוך מתן מידע ותוכן לגבי השלכות המיסוי בתחום מורכב זה, וזאת על מנת שהקונה ו/או המוכר יידעו היטב מהן חשיפות המס הצפויות, מצבו המשפטי של הנכס ויתאמו את ציפיותיהם בהתאם.
 
כידוע, עסקאות מכר מקרקעין, הינן, לרוב, העסקה הגדולה שיעשה אדם במהלך חייו. בימים טרופים אלו בהן מחירי הנדל"ן מרקיעים שחקים ומנגד תחשיבי המס מתחדשים ומשתנים לעיתים דחופות יש צורך להישאר מעודכן על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר ולהגן עליו מפני משתני השוק השונים.